Kampioenschapsclubmatch


De nieuwe aangescherpte maatregelen van de Overheid in de strijd tegen het corona virus, hebben ons helaas genoodzaakt de Kampioenschapsclubmatch van dit jaar te laten vervallen.

Zelfs al zouden na 1 juni weer evenementen georganiseerd mogen worden, dan is een voorbereidingstijd van krap 2 weken veel te kort voor een dergelijk groot gebeuren als de KCM.

In nauw overleg met alle betrokkenen zal de Boxerdag zoals wij die voor 2020 in gedachten hadden, nu gehouden worden in 2021.

 

Bestuur Nederlandse Boxer Club

 

Uitslagen Kampioenschapsclubmatch 2019 Enter

Keurmeesters:

Reuen: Mw. A. Bogucka (Pl)
Teven: Dhr. D. Baars (NL)

 
 
Clubwinnaar Kampioenschapsclubmatch 2019:
Gwen van de Emarhoeve
 
Beste Reu Kampioenschapsclubmatch 2019:
York del Sentiero Degli Dei

Hoofdsponsor

 Jongste Puppy Klasse Reuen Geel 
Sparaxis van Sapho's Hoeve 1VB 
Jongste Puppy Klasse Reuen Gestroomd
Senecio van Sapho's Hoeve 1VB/ Beste jongste pup
Hannes van Grando's Home 2VB
 Puppy Klasse Reuen Geel 
Sancho Xanthor van Jakribox 1VB
Moos van de Goudvleugel 2VB
 Puppy Klasse Reuen Gestroomd 
Owen van Arjoldshoeve 1VB
Brian la Fede Speranza e l'Amore 2VB
Jeugd Klasse Reuen Geel 
York del Sentiero Degli Dei 1U/ , JeugdJaarwinnaar reuen geel/Jeugd CAC/Beste jeugdhond/Jaarwinnnaar Reuen Geel/CAC/BOS
Brendanus van de Lakehousefarm 2U
Lodewijk Oet Pleegste 3U
Kobus Zaik Oet Herike 4ZG
Jeugd Klasse Reuen Gestroomd 
Nathan van het Valtherboszicht 1U  JeugdJaarwinnaar reuen gestroomd
Terminator vom Schloss Arolsen 2U
Quibus fan 't Suderein 3U
Gigolo Sa fan Odes 4U
Ulysses vom Greifensteiner Forst U
Tussen Klasse Reuen Geel 
Intense's Ironman 1U/ res. CAC
Themoni El Capo 2U
Tibo van Esprit's Estancia 3U
Tussen Klasse Gestroomde Reuen 
Topper Joep Vavonabox 1U 
Open Klasse Reuen Geel
Jacco Vavonabox 1U
Harry from Beau's Roots 2U
Marcello D'Jandilla 3U
Glenn van het Kleine Wold 4U
Sjef van de Guldenweg U
Capone from Joro Home U
Bink van de Emarhoeve ZG
Hamilton van de Kroeze Danne ZG 
Open Klasse Reuen Gestroomd
Lilo fan 't Suderein 1U 
Dieselvan 't Reggehome 2U
Eric von Nirvalis 3U
Mumbai Balderbusse 4U
Oligarch vom Schloss Arolsen ZG
Fokkers Klasse Reuen Gestroomd
San Leonardo Balderbusse 1U
Gebruikshonden Klasse Reuen Geel
Navar Vavonabox 1U
Gebruikshonden Klasse Reuen Gestroomd
Molotof Balderbusse 1U/  Jaarwinnaar reuen gestroomd
Nock-out vom Schloss Arolsen 2U
 Kampioens Klasse Reuen Geel
Allegro del Isola Gallinara 1U
Kampioens Klasse Reuen Gestroomd
Infinitas Kuningas von Kishko 1U
Quote fan Optica State 2U
Camus von Nirvalis 3U
Dog of the Bay's Urban 4U
Veteranen Klasse Reuen Geel
Themoni Decco 1U
Veteranen Klasse Reuen Gestroomd
Levator Fan Optica State 1U

 

Hoofdsponsor

Jongste Puppy Klasse Teven Geel
Kary van het Boxkamp 1VB 
Jongste Puppy Klasse Teven Gestroomd
Holly van Grando's Home 1VB
Puppy Klasse Teven Geel
Noah van de Goudvleugel 1VB
Sarita Chaya van Jakribox 2VB 
Wies Vavonabox 3B 
Puppy Klasse Teven Gestroomd 
Megan Oet Pleegste 1VB/ Beste pup
Maan van 't Hertenrode 2VB
Jeugd Klasse Teven Geel
Land of Freedom's Jess I Am  1U/ Jeugdjaarwinnaar Teven Geel/ Jeugd CAC
Holly van de Emarhoeve              2U
Daily from Joro Home    3U
Danlow Tutti Fruiti 4U 
Rota Balderbusse ZG
Poppy fan 't Suderein ZG
Lissy van 't Hertenrode ZG
Bibiana van de Lakehousefarm ZG
Indy-Breezer Hekselse Lofje ZG
Geraldine dei Boioni ZG
Gentle Tamber van 't Reggehome ZG
Iris from Beau's Roots G
Bayleigh van de Ganzenburcht G
Jeugd Klasse Teven Gestroomd
Quality fan 't Suderein 1U/ Jeugdjaarwinnaar Teven Gestroomd
Quty fan 't Suderein 2U
Mebi's Mojito Amore del Dio 3U
Beautiful Utah de Bella Vista Germany 4ZG 
Quincy van Bessels Home ZG
White Thorn's Flow  ZG
Tussen Klasse Teven Gestroomd
Puebla Balderbusse 1ZG
Open Klasse Teven Geel
Xenne van Rusticana 1U
Honey van Numado 2U
Danlow Knicker bocker Glory 3U
Odessa Nostrum 4U
Jette-Joop vom Schloss Arolsen ZG
Nola  ZG
Open Klasse Gestroomde Teven
Tyra van de Hoeverbos 1U 
Roesja Deja - Vu van Jakribox 2U
America of Heart by Siennabox 3U
Nina fan 't Suderein       4U
Eclipse von Nirvalis U
Ayla van ’t Lindseveld ZG
Amber von der Rheinbogenperle             ZG
Fokkersklasse Teven Geel
Land of Freedom's Inspiration 1U/Jaarwinnaar Teven Geel / Res. CAC
Kiki Dee van de Westermar 2U
Fokkers Klasse Teven Gestroomd
Gwen van de Emarhoeve 1U/Jaarwinnaar Teven Gestroomd/CAC/Beste zelfgefokte Hond/ Best in Show
Cute van Remerkabel 2U
Queen Quis van Jakribox              3ZG
Acha van ’t Lindseveld   4ZG
Gebruikshonden Klasse Teven Gestroomd
Jalaila-Dallara vom Schloss Arolsen 1U 
Gebruikshonden Klasse Teven Gestroomd
Jalaila-Dallara vom Schloss Arolsen 1U
Kampioensklasse Teven Geel
Zuleika vom Igneshof 1U
Veteranen Klasse Teven Geel
Enjoy Anastasia van Jakribox 1U 
Fokgroepen
Kennel vom Schloss Arolsen Beste Fokgroep
Kennel fan 't Suderein 2
Nakomelingen Klasse  
Camus von Nirvalis 1